با افزایش سن ، حجم چربی های زیر پوستی کاهش یافته و ماهیچه ها و عضلات صورت شما به سطح پوست تان نزدیک شده و این امر ، موجب بروز خطوط پوستی و چین و چروک می گردد.

البته تنها بالا رفتن سن ، این عارضه را به دنبال نداشته و عوامل دیگری نظیر ژنتیک ، تماس زیاد با آفتاب و نور خورشید و نیز سبک زندگی و رژیم غذایی ؛ از مواردی هستند که ظهور چین و چروک و کاهش چربی های زیرپوستی را به دنبال دارند.

اگر شما هم به هر یک از دلائل فوق ، با علائم پیری در چهره مواجه شده اید ؛ دیگر نگران نباشید. راه حل جوانی شما اینجاست!

بله ، شما با تزریق فیلر می توانید با حداقل میزان تهاجم ؛ دوباره جوانی و طراوت را به صورت تان بازگردانید و با رفع خطوط و چروک های پوستی و نیز برجسته سازی برخی نقاط صورت تان خصوصا گونه ها ، لب ها و خط فک ؛ بر زیبایی چهره تان به میزان زائد الوصفی بیفزایید.

تزریق فیلر ، امروزه از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست به شمار می رود که حداقل عوارض را در پی داشته و امکان دستیابی سریع به نتایج را محقق می کند و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

تزریق فیلر

افراد برای تزریق فیلر باید چه شرایطی داشته باشند ؟

  • اشخاصی که قصد تزریق فیلر دارند ، باید از لحاظ سلامت فیزیکی در وضعیت مناسبی باشند.
  • پوست سالمی داشته و به بیماری های جدی و خودایمنی اعم از پسوریازیس مبتلا نباشند.
  • از این روش زیبایی ، توقعات معقولانه داشته باشند.

مزایای تزریق فیلر چیست ؟

با تزریق فیلر ، هیچ دردی احساس نخواهید کرد ؛ زیرا تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

  1. سریع ترین نتایج را به دنبال دارد.
  2. کمترین میزان عوارض را در پی خواهد داشت و گاهی اوقات هیچ عارضه ای ایجاد نمی کنند.
  3. به صورت کاملا نامحسوس ، تغییرات مورد انتظار شما را در چهره تان پیاده می کنند.

نتیجه تزریق فیلرهای پوستی

نتیجه حاصل از تزریق فیلر ، دائمی نمی باشد و برای آن که مدت طولانی تری از نتایج آن لذت ببرید ، باید روند تزریق را طی دفعات مختلف و البته در بازه های زمانی تعیین شده توسط پزشک معالج تان ؛ تکرار کنید.

لازم به ذکر است که کیفیت نتیجه دریافتی از تزریق فیلر ، وابسته به مهارت و توانایی پزشک معالج شما دارد ؛ لذا توصیه می شود برای انجام موفق این روند زیبایی ، حتما به کلینیک های زیبایی معتبر مراجعه نموده و تحت نظر بهترین متخصصان آن را انجام دهید.

هزینه تزریق فیلر چقدر است ؟

هزینه نهایی این تزریق فیلر ؛ به دوز ماده تزریق شونده ، وسعت ناحیه ای که قرار است تزریق در آن انجام گیرد و عوامل مختلف دیگری محاسبه می گردد و نیازمند معاینه بیمار می باشد.