درباره تزریق چربی در اهواز

تزریق چربی در اهواز : از جمله علل اصلی پیری صورت و بروز چین و چروک در چهره ، کاهش چربی زیرپوستی می باشد ؛ در مواردی که این چروک ها هنوز عمیق نشده اند می توان با تزریق بوتاکس اقدام به رفع خطوط و چروک های پوستی نمود ؛ اما در مواردی که چروک ها عمیق شده باشند دیگر نمی توان با تزریق بوتاکس از شر آن ها خلاص شد.

در چنین مواردی باید از تزریق فیلرها که بهترین آن ها تزریق چربی می باشد بهره برد ؛ چرا که چربی در حقیقت ، نوعی فیلر یا به عبارتی حجم دهنده طبیعی می باشد که در حوزه زیبایی کاربردهای وسیعی دارد.

در روش تزریق چربی ، بافت چربی از بدن خود فرد زیباجو گرفته شده و پس از پالایش و خالص سازی در دستگاه های مخصوص ، آماده تزریق به دیگر نواحی بدن و صورت می گردد.

تزریق چربی در اهواز

کاربردهای تزریق چربی

توجه داشته باشید که تزریق چربی ، صرفا به منظور رفع چین و چروک های پوستی مورد استفاده واقع نشده و از آن می توان در راستای اهداف ذیل نیز بهره جست :

  • حجیم سازی نواحی فرورفته صورت مانند زیر چشم و گونه
  • برجسته سازی چانه و گونه ها
  • رفع اسکار ناشی از زخم و سوختگی
  • جوانسازی دست ها

افرادی که تصمیم به انجام تزریقات زیبایی ؛ از جمله تزریق چربی دارند ، باید به کلینیک های زیبایی مجرب و معتبر مراجعه کنند تا به نتایج مطلوبی نائل آیند.

کلینیک خانواده بهترین کلینیک زیبایی در اهواز می باشد که با بهره وری از نیروهایی با تجربه و متبحر در استان خوزستان در حال فعالیت و ارائه بهینه ترین خدمات زیبایی به شهروندان محترم اهوازی می باشد.

عزیزانی که ساکن شهر اهواز بوده و قصد انجام تزریق چربی در اهواز را دارند ، می توانند به کلینیک زیبایی خانواده مراجعه نموده و از خدمات بهینه این کلینیک بهره مند گردند.

تزریق چربی در اهواز

آیا چربی پس از تزریق در بدن یا صورت ، در زیر پوست جابجا یا گلوله خواهد شد ؟

لازم به ذکر است که در تزریق چربی ؛ سلول های چربی زنده به موضع مورد نظر ، پیوند زده شده و پس از مدتی جزئی از بافت همبند و عروق خونی مجاور ناحیه تزریق شده می گردد ؛ لذا امکان جابجایی آن زیر پوست یا گلوله شدن و شل شدن آن وجود ندارد.

هزینه تزریق چربی در اهواز

از آن جا که تزریق چربی ، جزو خدمات زیبایی محسوب می شود ؛ طبیعتا بیمه هزینه آن را تقبل نخواهد کرد.

قیمت تزریق چربی را نمی توان قبل از معاینه و بررسی فرد ، برآورد نمود ؛ بنابراین برای اطلاع از هزینه دقیق آن باید حضورا به کلینیک زیبایی مورد نظر خود مراجعه فرمایید.