عمل لیپوماتیک در اهواز

لیپوماتیک در اهواز : لیپوماتیک در حقیقت ، نوعی عمل کم تهاجمی است که تحت بیحسی موضعی و به صورت سرپایی قابل انجام است. لیپوماتیک از رایج ترین روش های پیکرتراشی به شمار می رود که حذف چربی های موضعی بدن و تناسب اندام را در نواحی ای از بدن ؛ از جمله شکم ، پهلوها ، پشت ، باسن ، سینه ، بازوها ، غبغب و گردن ، داخل ران ها و زانوها ؛ تحقق می بخشد.

باید توجه داشت تنها افرادی مجاز به پیکرتراشی با لیپوماتیک می باشند که علیرغم کاهش وزن و رژیم های غذایی و نیز ورزش های منظم ، هنوز با میزان قابل توجهی از چربی در برخی نواحی اندام خود روبرو بوده و در پی آن با کاهش اعتماد به نفس مواجه هستند.

از این رو افرادی که لیپوماتیک را راهکاری برای لاغری می دانند ؛ باید آگاه باشند که این روش ، صرفا به تناسب اندام و تغییر سایز منتج شده و نباید از آن توقع لاغری و کاهش وزن داشت.

فواید عمل لیپوماتیک چیست ؟

عمل لیپوماتیک ، همان طور که در ابتدای مقاله ذکر گردید ؛ از متداول ترین روش های پیکرتراشی محسوب می شود.

در این جا باید متذکر شد که این روش پیکرتراشی ، نسبت به دیگر متدهایی که جهت تناسب اندام مورد استفاده قرار می گیرند ؛ کمترین عوارض را به دنبال داشته و دارای مزایای متعددی است که در ادامه به آن ها اشاره نموده ایم.

لیپوماتیک در اهواز

  • در عمل لیپوماتیک ؛ چربی های اضافی بدن ، به صورت کاملا یکنواخت از ناحیه مورد نظر استخراج شده و بدین ترتیب سبب تشکیل سلولیت ( گلوله شدن چربی زیر پوست ) نخواهد شد ؛ لذا به جرأت می توان گفت عدم تشکیل سلولیت ، از مهم ترین فواید عمل لیپوماتیک می باشد.
  • افرادی که تحت عمل لیپوماتیک قرار گرفته اند ، در قیاس با افرادی که از دیگر روش های پیکرتراشی بهره برده اند ؛ نیاز به استراحت کوتاه تری داشته و حدودا 2 هفته پس از عمل ، می توانند امور روزمره خود را از سر گیرند.
  • پس از اعمال پیکرتراشی و حذف چربی ، معمولا شاهد آن هستیم که پوست موضع مورد نظر دچار افتادگی می گردد ؛ حال باید توجه داشت که در روش لیپوماتیک ، در عین این که چربی های اضافی از ناحیه مد نظر تخلیه می شوند ، کلاژن سازی پوست نیز تحریک شده و در نتیجه ، پوست می تواند در بازه زمانی کوتاهی مجددا قوام خود را باز یابد.
  • در عمل لیپوماتیک ، ریسک بروز عفونت در ناحیه عمل شده و همچنین میزان ترشحات ناشی از عمل ؛ در حداقل ممکن خواهد بود.
  • احتمال بروز آمبولی ( ورود چربی به داخل خون ) ، در عمل لیپوماتیک به شدت ناچیز بوده و تاکنون گزارشی در این خصوص به ثبت نرسیده است.
  • بعد از این عمل پیکرتراشی ، فرد نیازی به بستری شدن در مرکز جراحی نخواهد داشت.

هزینه لیپوماتیک در اهواز

عزیزانی که علاقمند به تناسب اندام و انجام پیکرتراشی با لیپوماتیک می باشند ؛ برای آگاهی از هزینه این عمل باید حضورا به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنند.

سخن آخر

به طور کلی توجه داشته باشید که برای انجام کلیه اعمال زیبایی و پیکراشی و تناسب اندام باید به مراکز زیبایی معتبر رجوع فرمایید ؛ زیرا به این ترتیب نه تنها نتایج ایده آلی حاصل خواهد آمد ، بلکه از ریسک عوارض ناشی از عمل نیز به میزان چشمگیری پیشگیری خواهد شد.

عزیزانی که ساکن شهر اهواز و استان خوزستان هستند ، می توانند برای انجام لیپوماتیک در اهواز به کلینیک زیبایی خانواده بهترین کلینیک زیبایی اهواز مراجعه نموده و از بهینه ترین خدمات این مرکز بهره مند گردند.